Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Neler Yapıyoruz?
  • Kurumsal post(gönderi), story(hikaye) ve banner hazırlanması,
  • Haftalık veya aylık paylaşım çizelgesi ile paylaşım takibi,
  • Hedef kitle analizi ve hedef kitle oluşturma,
  • Sayfalara gönderilen yorumlara, mesajlara kurumsal yanıtlar verme desteği,
  • Sponsorlu gönderi oluşturma (Hazırlanan postları-gönderileri reklama hazır hale getiriyoruz. Bütçeyi siz belirlersiniz.)
  • Geri dönüş ve etkileşim raporlamaları
img

Gelişen ve gelişmekte olan sosyal medya reklamcılığı, marka bilinirliği ve hedef kitleye erişimde tahmin edemeyeceğiniz şekilde etkili bir rol kazanmıştır. Marka konumlandırması, marka büyütme ve satış-pazarlama konusunda da çok büyük yardımcıdır. Ulaşmak istediğiniz gerçek hedef kitlenize hızlı, kolay ve etkili bir şekilde erişmeniz için altın değerinde geri dönüşümler sağlıyor. Bazı firmalar bu gücü pek de önemsemese bile aslında gerçek bir kurtarıcı niteliğindedir.

Sosyal medya hesaplarının açılıp öylece bırakılması firmanız için büyük bir kayıp anlamı taşımaktadır. Tıpkı bir fidan ekip hiç su vermemek gibidir. Biz V4LUER Digital Agency ekibi olarak sizin yerinize kurumsal bir çerçevede paylaşım yapıp hedef kitlenize hitap etmek için çalışıyoruz. Sosyal Medya hesaplarınızın kurumsal imajı daha ilgi çekici ve profesyonel içerik/tasarımlarla yönetilmesi sizin için mutlaka hedeflediğiniz kitlenin ilgisini kazanacaktır.

img

Günümüzde; dünyada ve ülkemizde sosyal medya kullanan insan sayısı küçümsenmeyecek kadar büyük bir orandadır. İnsanların sosyal medyaya olan bağımlılıkları ve günlük geçirilen zaman da göz önünde bulundurulduğunda, işinizi büyütmeniz için büyük bir fırsat doğuyor. Ancak bunu profesyonel destek almadan başarmak pek de mümkün sayılmaz.

Sosyal Medya Danışmanlığı, paylaşımların kalitesi, paylaşımların sıklığı, gerçekliği ve paylaşım zamanları gibi birçok detayı bulunan bir hizmettir. Biz V4LUER Digital Agency olarak; günün en etkili saatlerinde profesyonelce hazırlamış olduğumuz paylaşımları yaparak, etkileşimizin artmasını, müşterilerinizin ilgisini çekmeyi ve hesabınızın değerini arttırmayı hedefliyoruz. İşte bu yüzden V4LUER Digital Agency ile çalışmanızın, markanızı ve hesaplarınızı bize emanet etmenizin tam zamanı!