Dijital Pazarlama Yönetimi

img

Dijital Pazarlama Yönetimi

Günümüzde büyük rağbet gören dijital pazarlama; Çevirim içi dünyada yapılan tüm pazarlama/tanıtım çalışmalarını içeren ve büyük bir pazar payına sahip pazarlama yöntemidir. Google, Facebook, Instagram veya çeşitli içerik siteleri gibi ziyaret ettiğimiz tüm online mecralarda, temelde bilinirlik, satış veya form doldurma gibi çok farklı hedefler ve amaçlar için kullanılır.

Birçok farklı dijital pazarlama kanalı olduğu gibi, en doğru kanalları kullanarak en etkili pazarlama yöntemlerinin analiz-tespit edilip çalışma yapılması gerekmektedir. Arama motorları (Adwords), sosyal medya reklamları, görüntülü ağlar (display reklamlar), yeniden pazarlama (remarketing), içerik pazarlaması, birebir iletişim kanalları (sms,e-posta,bildirim vb.), affiliate pazarlama gibi yöntemler kullanılır.

Arama Motorları
Arama Motorları
Arama motorlarının, tıklama başına hesaplanan ücretli reklam çalışmalarıdır.
Birebir (1-1) Pazarlama
Birebir (1-1) Pazarlama
SMS, E-mail ve pushing bildirimler ile doğrudan etkileşim hedeflenen yapılan çalışmalardır.
Sosyal Medya
Sosyal Medya
Facebook ve Instagram'da yapılan sponsorlu reklam çalışmalarıdır.
Görüntülü Ağ (Display)
Görüntülü Ağ (Display)
Popüler web sitelerinin reklam alanlarında görünmeniz için yapılan çalışmalardır.

V4LUER Digital Agency dijital pazarlama ekibi olarak, müşterilerimizi dinleyip; hedeflerine ulaşmaları için en uygun yöntemleri tespit ederek bu yöntemlerle pazarlama stratejileri geliştirerek hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Siz de işinizi büyütmek, dijital pazarlamanın gücünden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

NELER YAPIYORUZ?

  • Google Adwords hesabınızın yönetimini yapıyoruz.
  • Tıklama başına maliyetlerinizi (CPC) düşürüp doğru kitlelere ulaşmanızı ve bunlardan dönüşüm elde etmenizi sağlıyoruz.
  • Sosyal Medya hesaplarınızın yönetimini devralarak düzenli içerik/görsel, post paylaşımları yaparak, sponsorlu reklam ile hedef kitlenize erişim sağlıyoruz.
  • E-mail pazarlama çözümleri sunuyoruz.
  • Pazarlama stratejileri geliştirerek satışlarınızın/etkileşimlerinizin artmasını sağlıyoruz.