Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

img
Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)

Arama Motoru Optimizasyonunu genel olarak ele alırsak, web sitenizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının algoritmalarına uygun şekilde olmasıyla birlikte sizi, ürününüzü, hizmetinizi veya amacınızı temsil eden kelimelerde organik(reklamsız) olarak aramalarda üst sıralarda çıkmanızı sağlayan çalışmalardır.

V4LUER Digital Agency ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek hedeflediği konuma getirebilecek gerçekçi SEO çözümleri sunar. SEO emek ve zaman gerektiren bir çalışmadır. Link yapısı, link inşası, içerik/makale, sayfa açılış hızı, resim boyutu SSL(güvenlik) sertifikası vb. gibi bir çok detayı barındıran profesyonel çalışma gerektiren bir hizmettir. Sahte seo, sahte trafik çalışmaları sitenizi olumsuz etkileyeceğinden, arama motorlarının kara listesine girmeniz muhtemeldir. Bu çalışmalar siteniz için büyük bir sıkıntı haline gelecek ve web sitenizin dizinden kaldırılmasına neden olacaktır. Bunu çözmek hem zahmetli hem de binlerce lira harcamanıza sebep olacaktır. Bu yüzden seo çalışmalarında, optimizasyonlarda profesyonel destek almak gerekecektir. Rekabet ortamının büyüklüğü ve kelime aranma hacminin büyüklüğü de göz önünde bulundurularak 1. Sıra garantisi verilmemektedir. İstediğiniz tüm kelimelerde 1. Sıra garantisi veren kuruluş veya kişilere asla itibar etmeyiniz.

img
animationanimation
img

Biz V4LUER Digital Agency ekibi olarak, yapılan tüm çalışmaları arama motorlarının yönergelerine uygun ve yasal yöntemlerle yaparak yükselmenizi sağlıyoruz. Hedefimiz müşterilerimizin belirlemiş olduğu veya bizlerin analizi sonucunda çıkardığımız anahtar kelimelerde organik ve doğru bir şekilde üst sıralarda görünmesini sağlamaktır.

NE VAAD EDİYORUZ?
  • Ajansımızın en temel prensibi gereği her sektörden sadece bir müşteri ile çalışma yapıyoruz. (*Aynı bölgede aynı faaliyetleri veren veya arama sonuçlarında rakip olabilecek kelime barındıran 2. bir firma ile anlaşma sağlamıyoruz.)
  • Site dışı ve site içi link kontrollerini yapıyoruz kaliteli link inşası yapıyoruz.
  • Web sitenizin alt yapısı ve tasarımının seo yapısına uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz, gerekli düzenlemeleri ve önerileri sunuyoruz.
  • İçerik ve resim kontrollerini yapıyoruz.
  • Revize olması gereken resimlerinizi ve içeriklerinizi raporluyor, düzenliyoruz.
  • Sektörünüze uygun, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak anahtar kelime analizleri yapıyoruz.
  • Bütün bu hizmetleri sağlarken tamamen yasal ve arama motorlarının yönergelerine uygun yöntemler kullanılarak çalışma yapılacağını taahhüt ediyoruz.
animationanimation